Yükleniyor
skip to Main Content

Okul Sıralarını En Yüksek Teknoloji İle Üretiyoruz

Eğitimin En Önemli Unsuru

Derslik ve Okul mobilyaları olarak kullanılan ürünler eğitimin en önemli unsurlarından biridir. Öğrencilerin ve eğitici personel durumundaki kişilerin ders ortamında dikkat düzeylerini doğrudan etkilemektedir. Ders esnasında, eğitimi dinleyen kişinin konforu kişinin uyumasını sağlayacak kadar fazla olmalıdır. Uzun süren ders ve eğitimlerde yine dersi dinleyen kişinin kan dolaşımına engel olmayacak vede rahatsız etmeyecek şekilde olmalıdır.

Karaaslan Metal olarak sektördeki uzun tecrübelerimiz ve ar-ge çalışmalarımız sayesinde en iyi hale getirdiğimiz eğitim mobilyalarımızı inceleyebilirsiniz. İkili okul sıraları, tekli okul sıraları, en kaliteli ahşaptan ve metallerden tasarlanmış olmakla birlikte insan sağlığına zarar vermeyen boyalar ile boyanmış ürünlerdir. Suya ve neme dayanıklı ürünler kalabalık ortamlarda uzun süre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Aynı zamanda yüzey temizliği kolaylıkla yapılabilen okul mobilyaları bulundukları ortamda dekoratif yapı oluşturmaktadır. Tüm mobilyalarımız kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerdir.

Üretim Kalitesi

Okul mobilyalarımızın tümü CNC tezgahta işlenmiş olarak kusursuz imal edilmiştir. Metal kısımlar elektrostatik boya ile boyanıp 200 C derece de fınnlanmış olup çizilmeye karşı çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Mobilyaların yere basan kısımları estetik yapıya sahiptir ve cıyak profiline uygun özel kalıplarla basılmıştır. Tüm ürünler zemin bozukluklarına karşı yükseklik ayarlıdır.

Okul Sırası Ve Derslik Mobilyaları demonte yapıları sayesinde taşınma ve kurulum kolaylığı sağlamaktadır. İsteğe göre üretimi yapılan en kullanışlı okul sıraları seçenekleri olarak; Diz dayamalı okul sırası modelleri. Diz dayamasız önü açık ikili okul sırası modelleri Sabit sandalyeli öne eğimli ikili okul sırası modelleri Birleştirilmiş sandalye tipi ile kullanılan ikili okul sıraları modelleri Verzalit sandalyeli ikili okul sırası modelleri Önü kapalı ve açılı ikili okul sırası modelleri Öğrenciler için en kullanışlı ikili okul sıraları modellerini oluşturmaktadır.

Karaaslan Metal olarak ürettiğimiz ve web sitesi üzerinden teşhir edilen tüm okul sıraları modelleri ; masa yüzeyinin altında dizleri rahatsız etmeyecek şekilde malzeme gözlerine sahiptir. Okul sırası seçimlerinde mutlaka dikkat edilecek malzeme gözleri web sitesindeki modellerde görüldüğü gibi dışarıdan görülebilir durumda olmalıdır. Eğitim bitiminde ve çıkışlarda eşya unutulmaması veya gizlilik kurallarına uyum konusunda önem arz etmektedir. Eğitim alan kişiler ve Öğrenciler içinde bulundukları kurumun kuralları dışında malzeme getirmemeleri için malzeme gözlerinin görünür olması önemli rol oynamaktadır. Karaaslan Metal A.Ş Bir https://karaaslanholding.com iştirakidir.

okul sırası çift kişik
okul sırası tek kişilik
AMFİ ve Derslik
Okul Sırası
Eğitim Mobilyaları

Okul Sırası Ve Dersik Sırası

okul sırası çift kişik
Back To Top
Ara