Yükleniyor
skip to Main Content

 

Keşif ve Projelendirme

  Öncelikle konferans salonunuzun yapımında  mimari ekiplerimizden oluşan bir keşif grubu sizler ile randevulaşarak belirtilen günde uygulama yapılacak alan yerinde görülür. Sonrasında keşif ve projelendirme çalışması gerçekleştirilir.Akabinde  projelendirme niteliğindeki bu süreçte salonun kulanım amaçları ve mimari yapının özellikleri netleştirilir. Uyguluma yapılacak saha içerisinde projeyi ve tasarımı etkileyecek noktalar tek tek tespit edilir.
 Yapılan genel keşif sonrasında alınan notlar keşif ekibi tarafından raporlanarak projelendirme ekibine aktarılır. Ön konsept çalışmalarına uygun yerleşim planları projelendirme ekibi tarafından hazırlanır ve 2 boyutlu olarak konferans salonu kapasitesi ve kullanım özellikleri müşteri ile paylaşılır. Sizlerden onay alınan projelendirme çalışması üç boyutlu görselleştirme çalışmasına dönüştürülür. Bu sayede yapılacak olan uygulamanın ön görselleri sizlerin beğenisine sunulur.

Konferans salonu firması

Konferans ve Sinema Salonları Mimari ve Dekorasyon Uygulaması

Görselleştirilen Konferans veya Sinema Salonu projesinin onayı ile proje mimari ekibimiz tarafından uygulama detayları hazırlanarak uygulama öncesi son hazırlıklar tamamlanarak işe başlanır.

Konferans salonu ses

Seslendirme, Işıklandırma ve Görüntü Sistemleri

Konferans Ve Sinema Salonu Ses, Işık ve görüntü sistemlerinde profesyonel kadromuz tarafından yüksek kaliteli performans alınabilmesi için seçilen ürünler projelendirme sırasında sizlere alternatifleriyle sunulur. Markası ve Modeli ve özellikleri önceden belirlenen ürünler salonun mimari yapısına entegre edilerek en üst seviyede aküstik performans elde edilir. Işıklandırma ve görüntü sistemleri ile salonun mimarisi ve teknolojisi tamamlanır.

konferans salonu ses ve görüntü

Konferans ve Sinema Salonları Teslimat ve Eğitim

Projede belirtilen standart ve kriterlere uygun tüm proje detaylarının tamamlanmasını takiben proje temsilcimiz ve mimarımız teslimi gerçekleştirir. Teknolojik ürünler ile mimari uygulamamanın detayları ve özellikleri hakkında bilgilendirme yapılır. Müşteri tarafından seçilen kişi veya personele dikkat edilecek hususlar ve sistemin kullanılması ile ilgili eğitim verilir.

Servis ve Garanti

Konferans salonunda kullanılan teknolojik ürünler ile mimari dekorasyonda kullanılan ürünler garanti kapsamındadır. Alıcıya garanti kapsamındaki tüm kavramlar ayrıntılı olarak aktarılır.

Konferans Koltuğu
Konferans Koltuğu
Konferans Koltuğu 2
Konferans Koltuğu 3
sinema koltuğu 3
Konferans Koltuğu 4
Konferans Koltuğu 5
Konferans Koltuğu 6
Konferans Koltuğu 88
Konferans Koltuğu 99
Konferans Koltuğu vip
Konferans Koltuğu 66
sinema koltuğu 2
sinema koltuğu 4
sinema koltuğu 5
sinema koltuğu vip
sinema koltuğu vip 2 kişilik
Konferans Koltuğu lüx
Konferans Koltuğu 104
Konferans Koltuğu 103
Konferans Koltuğu 102
Konferans Koltuğu 101
sinema koltuğu 2 kişilik lüx
sinema koltuğu iki kişilik
Konferans Koltuğu 100
Konferans Koltuğu 77
Konferans Koltuğu 13
Konferans Koltuğu 14
Konferans Koltuğu 16
Konferans Koltuğu 18
Konferans Koltuğu 19
Konferans Koltuğu 22
sinema koltuğu
Konferans salonu firması
Konferans KoltuğuKonferans Koltuğu 2Konferans Koltuğu 3sinema koltuğu 3Konferans Koltuğu 4Konferans Koltuğu 5Konferans Koltuğu 6Konferans Koltuğu 88Konferans Koltuğu 99Konferans Koltuğu vipKonferans Koltuğu 66sinema koltuğu 2sinema koltuğu 4sinema koltuğu 5sinema koltuğu vipsinema koltuğu vip 2 kişilikKonferans Koltuğu lüxKonferans Koltuğu 104Konferans Koltuğu 103Konferans Koltuğu 102Konferans Koltuğu 101sinema koltuğu 2 kişilik lüxsinema koltuğu iki kişilikKonferans Koltuğu 100Konferans Koltuğu 77Konferans Koltuğu 13Konferans Koltuğu 14Konferans Koltuğu 16Konferans Koltuğu 18Konferans Koltuğu 19Konferans Koltuğu 22sinema koltuğuKonferans salonu firması

Konferans ve Sinema koltuğu; Projeye göre büyük, orta ya da küçük alana sahip kapalı mekanlar için üretilen ve kullanılan, ağırlık mekanizması veya yay mekanizması vasıtası ile otomatik olarak açılan veya kapanabilen koltuklardır. En çok kullanıldığı alan ise okulların drama salonu, konferans salonu, konuşma salonu, sinema salonu, tiyatro salonu, seminer salonu gibi alanlardır. Konferans koltuğu üretimimiz uzun ömürlü kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. 

Konferans Salonu Veya Sinema  Salonu projeniz için gösterdiğiniz alan ölçüleri baz alınarak mimari planı çizilir. Plana uygun yerleşimi yapılan koltuklar, oynama ya da sallamaya karşı zemine özenle vidalanmaktadır. Bu vidalama işlemi sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlanır.Sizlerin şeçimine göre üretilecek modelin kalıp özelliklerinin belirlenmesi ile başlayan seri üretim, son koltuğun hazırlanmasının sonrasında uzmanlarımız tarafından kontrole tabi tutulur. Yaptığımız kontrollerde üretilen konferans koltuklarının dayanıklılığı, konforu ve kullanılan sünger durumu en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. 

Konferans Salonu ve Sinema Koltukları

konferans salonu dekarasyonu
Back To Top
Ara