Yükleniyor
skip to Main Content

KISACA HAKKIMIZDA

Metal Mobilya  ihtiyaçlarınız ve Projeleriniz için doğru adrestesiniz. 

Hastahane Mobilyaları, Okul Sıraları, Amfi Sıraları, Konferans Salonu Koltukları, Branş Sınıfları, Eğitim Mobilyaları, Laboratuvar Mobilyaları, Yurt Mobilyaları, Hilton Sandalye, Banket Masası, Kafe Sandalyeleri tarafımızca en yüksek teknolojiyle üretilmektedir.

Metal Mobilya Sektöründe Öncüyüz

Projeleriniz üzerine kararlarınız doğrultusunda işin uzmanı ekiplerimiz sizler için  tavsiyer veriyor son onayınızdan sonra  birebir materyalleri proaktif olarak üretiyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Metal Mobilya sektöründe her daim; kaliteli ürünleri üretmeye ve güvenilirliği dünyaca kabul edilmiş firmalardan özenle seçilmiş ürünleri ithal etmeye devam ediyoruz. Üretim için kullandığımız hammaddelerin  insan sağlığı açısından  önemini biliyor ve üretim planımızı ona göre yapıyoruz.

Eğitim sektörü için üreterek ya da ithal ederek kullanıma sunduğumuz ürünlerle; çocuklarımızın gelişimi olası en iyi düzeyde gerçekleşirken, biz de bu başarıda pay sahibi olmaktan gurur duyuyoruz…

Çocuklarımızın geleceğe hazırlanması ve kişisel gelişimlerinin sağlıklı olarak tamamlanması sürecinde önemli unsurlardan birinin de eğitim araçları olduğu düşüncesiyle ürünlerimizi üretiyoruz.

Projeleriniz üzerine kararlarınız doğrultusunda işin uzmanı ekiplerimiz sizler için  tavsiyer veriyor son onayınızdan sonra  birebir materyalleri proaktif olarak üretiyoruz.

Sağlık Sektörünün mobilya ihtiyaçları

Sağlık Sektöründe ise sterilizasyonu kolay ve dayanıklılığı yüksek materyaller kullanarak üretim yapıyor vede 60 ülkeye ihraç ediyoruz. 

Hastane Yatakları

Hastane Muayene Mobilyaları

Hasta Bekleme Odaları

Hasta Taşıma Sistemleri

Muayene Koltuğu

Sedye ve Donanımları

Paslanmaz Çelik Hastane Donanımları

Cerrahi Tabure

Tüp Taşıma Arabası 5-10 Lt

Kan Alma Koltuğu

Diyaliz Koltuğu

Haraketli Muayne Masası

Muayne Masası

Paslanmaz Kol Desteği

Serum Askısı

Hasta Karyolaları

Evde Bakım Karyolaları

Sedyeler

Hasta Taşıma Sandelyeleri

Jinekolik Muayne Masaları

Fizik Tedavi Karyolaları

Rehabilitasyon Karyolaları

Hasta Yakını Bekleme Koltuk Grupları

Hasta Yatakları

Elektirikli Hasta Yatakları

ambulans yatağı

Eğitim Mobilyaları Ve Medikal Mobilyalar

 Metal Mobilya üretiminde  En tecrübeli olduğumuz iki ana sektör Eğitim Mobilyaları Ve Medikal Mobilyalar dır. Uzun yıllar bu iki sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlar yaparak ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız. 2020 yılında  tümüyle bu sektörlerin ihtiyaçlarını üretebilir kapasiteye sahibiz.

okul sırası tek kişilik
okul sırası çift kişik
Okul Sırası
Eğitim Mobilyaları
Hasta Yatakları
Hastahane Mobilyarı
AMFİ ve Derslik

hastahane mobilyaları

KARAASLAN Metal
Back To Top
Ara