Yükleniyor
skip to Main Content

Hasta Yatakları 

 Üretmekte olduğumuz Hastahane Yatakları üç ana model altında  kullanım alanları ve özelliklerine  göre ondokuz  ve türdedir.

Başlıca modellerimizde gelişmiş entegre tartı sistemi ile desteklenmekte olup elektronik motor yardımı ile yükseklik, başucu ve ayakucu hareketi ayarlanabilmektedir.

Ayrıca  Trendelenburg, ters trendelenburg, fowler ve vasküler pozisyonları kolayca kullanılabilen hasta el kumandası mevcuttur.

Hemşire kontrol ünitesi ve Elektronik CPR tuşu yanı sıra Otomatik kayma halinde sahip başucu Otomatik kontur özellikleri mevcuttur. 

Hijyenik dizayna sahip plastik (PP) kullanılmış olup kilitlenebilen ve gizlenebilen yan korkulukları vardır.

Kolay sökülüp takılabilen ABS plastik muhafazalı, profil şase yine hijyenik dizayna sahip plastik (PP) kolay sökülüp takılabilen başlıklar ile desteklenmiştir.

Antistatik tekerler  (Merkez ve doğrusal kilit) ile kolay hareket edebilir ve Elektrostatik boyalı metal aksamı uzun yıllar dayanabilmektedir.

Yüksekliği ayarlanabilir paslanmaz çelik, serum askısı ve Diz hareketlerini kolay ayarlayabilme özelliği sayesinde çok kullanışlıdır. Plastik çarpma tamponları olası çarpmalarda şok emici olup elektirik kesintilerinde  24V akü ile kesintisiz çalışabilmektedir.

Sırt çantası mekanik CPR Başucu ve ayakucu köşelerinde aksesuar yuvası,Sırt açı göstergesi mevcuttur.

Karyola açı göstergesi ile Tek tuşla kalp sandalye (Sandalye) pozisyonuna dönüşebilir ve sırasıyla Tek tuşla şok pozisyonu, Tek tuşla yarı kanatlı pozisyonu,Tek tuşla yataktan çıkış pozisyonu,Tek tuşla muayene pozisyonu na geçebilmektedir.

İstem dışı kullanımları önlemek için hemşire kumandasında akitvasyon tuşu mevcuttur.

Yatak platformu uzatması 18 cm olup  Kompak laminant sırt ve X-Ray kaset yuvası  IPX4 elektronik sistemi ile Dünya standartlarının çok üstünde özelliklere sahiptir.

Hastahane Yatakları

Back To Top
Ara