Yükleniyor
skip to Main Content

Hastahane Mobilyaları Bizim İşimiz

Hastane, Poliklinik, Sağlık Ocağı, Muayenehane ve benzeri sağlık kuruluşlarının tamamında kullanılmakta olan, Hastahane Yatakları, Sedyeler, Hastahane Karyolası, Evde Bakım Karyolası, Hasta Yemek Masası, Bebek Kodu, Refakatçi Koltuğu, Diyaliz Koltuğu, Kan Alma Koltuğu, Dönor Koltuğu, Hatsa Taşıma Koltuğu, Hasta Taşıma Sandalyeleri, Muayne Masası ve  Cerrahi Tabure gibi Hastane Mobilyaları  üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir. Üretmekte olduğumuz Hastahane Mobilyalarını   ana başlıklar altında inceleyebilir veya daha detaylı incelemek için istediğiniz ürünün sayfasınıda ziyaret edebilirsiniz. 

Hastahane Yatakları

Hastahane yatakları modellerimiz elektirikli ve mekanik olmak üzere iki ana grupta olup, isteğe göre fonksiyonel bir çok özellik eklenip çıkarılabilmektedir.

hastahane yatakları

Sedyeler 

 Sedyeler kullanım yerine göre birçok farklılık göstermektedir.  Acil müdahale sedyeleri, virütik sedyeler, ambulans sedyeleri, transferli sedyeler ve diğer sedyelerimiz opsiyonel birçok özelliğe sahiptir. Detayları özellikleri ve modelleri Sedyeler sayfamızda inceleyebilirsiniz.

virütik sedye

Hastahane Karyolası ve Evde Bakım Karyolaları 

Hastanın iyileşme sürecinde büyük önem arz eden Hasta  Bakım yatağı ve Hastahane karyolası modellerimiz hastanın bakım ihtiyacına göre elektirikli manuel olarak bir çok fonsiyonel özellikler eklenip çıkarılabilir şekilde tasarlanmıştır.

hasta karyolası

Hasta Önü Yemek Masası

Amortisörlü yükseklik ayarlı hasta yemek masalarımız tedavi sürecinde hastanın yatağında konforu bozulmadan yemek yiyebilmesi için tasarlanmıştır.

Hasta önü yemek masası

Bebek Kodu 

 Yatma yüzeyi Kolay temizlenebilir Trendelenburg pozisyonu ile  Çapraz kilitlenebilen tekerler ve  Antibakteriel şeffaf görünümlü polikarbon malzemeden ürettiğimiz Bebek Kodlarımız, bebeğin tedavisi süresince en üst düzey konfor sağlamaktadır.
Bebek Kodu

Refakatçi Koltuğu

Hastaların tedavi oldukdan sonra iyileşme sürecinde yakınlarının rahat refakat edebilmesi için açılarak yatağa dönüşebilmekte  ve sonrasında katlanarak tekrar koltuğa döşmektedir. Antiseptik kumaşdan üretilmiştir. İsteğe göre renk ve kumaş seçeneklerimiz mevcuttur.

refakatçi koltuğu

Diyaliz Koltuğu 

Diyaliz Ünitelerinde Kullanılmak üzere; Sırt, oturma ve ayak bölümlerini ayarlayabilir gerektiğinde istenilen şekilde yerinden hareket ettirilebilir özaelliklere sahiptir. Bir diğer modelimiz ise  Diyaliz Koltuğundan diyaliz sedyesine dönüşebilmektedir.

diyaliz sedyesi

Kan Alma Koltuğu

Kan Bankası, Numune Alma, Geriatri işlemlerinde kullanılan Kan Alma Koltuğu modellerimiz  ayarlanabilir, ergonomik sırt baş yapıları ve Çelik mukavemetli gövdeye sahiptir.

kan alma koltuğu

Dönor Koltuğu  

Özel iğneler kullanılarak kemik içine girilme işlemi esnasında istenilen pozisyonlarda haraket kabiliyeti ve konfor sağlayan Dönor Koltuklarımız işlem sonrasında dönorun rahatı için tasarlanmıştır.

Dönor Koltuğu Hareketli

Hasta Taşıma Koltuğu ve Lifti

Hastaların transferleri esnasında hasta ile beraber hareket etmesi gereken ekipmanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Detaylı Olarak Modellerimizi ve Eklenebilir özellikleri ürünün sayfasında detaylıca inceleyebilirsiniz.

hasta taşıma koltuğu 2

Hasta Taşıma Sandalyeleri

İyileşmek üzere olan veya durumu hafif olan hastalar için tasarlanmış Hasta Taşıma Sandalyeleri Modellerimiz hasta taşıma koltuklarına nazaran daha pratikdir. Detaylı olarak modellerimizi ve özelliklerini ürünün sayfasında inceleybilirisniz.

Hasta taşıma sandalyesi

Muayne Masası 

Hastanelerde ve tıp merkezlerinde kullanılması için özel olarak tasarladığımız muayene masaları, sahip olduğu mekanizma sayesinde çeşitli pozisyonlara uygun şekle getirilebiliyor. Tüm modellerin yüksekliği ve sırt bölümü ayarlanabiliyor olup ürünün sayfasında tüm detaylı özelliklere ve modellere ulaşabilirsiniz. 

Muayne Masası

Cerrahi Tabure

Uzun süren Cerrahi operasyon ve ameliyatlarda Doktorlarımızın rahat haraket edebilmesi ve ameliyata yardımcı olabilmesi için tasarlanmıştır. Ürünün tüm detay ve özelliklerine sayfasından erişebilirsiniz. 

cerrahi tabure

Hastahane Mobiliyaları

Back To Top
Ara