Yükleniyor
skip to Main Content

Hastahane Ekipmanları ve  Sağlık Sektörünün Demirbaşları

Hastane, Poliklinik, Sağlık Ocağı, Muayenehane ve benzeri sağlık kuruluşlarının tamamında kullanılmakta olan,  Doktor Taburesi, İnfizyon Taşıyıcı, Eskabo, İlaç Dağıtım Arabası, Kirli Temiz Çamaşır Arabası, İlaç Dolabı,Soyunma Dolabı, Pansuman ve Tedavi Arabası, Komidin, Tüp Taşıma Arabası, Serum Askısı, İlaç Tedavi Arabası ve Paravan  gibi hastane ekipmanlarının  üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Doktor Taburesi

  Üretmekte olduğumuz Doktor Tabureleri Uzun ömürlü ve kuvvetli amortisörlere sahiptir. 360 derece dönebilen SESSİZ ve PARKE ÇİZMEZ dayanıklı mobil tekerler sayesinde zeminde kolaylıkla haretet edebilirsiniz.  Dayanıklı oturum süngerlerinin yanı sıra paslanmaz çelik olan  yükseklik ayarılı geniş sağlam yıldız ayaklara isteğe göre  materyal üzeri plastik kaplama yapabilmekteyiz. 

Doktor Taburesi

İnfizyon Taşıyıcı 

 İnfizon Taşıyıcılarımız  Yoğun Bakım Üniteleri, Acil Müşahede Odaları ve Ameliyathanelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Taşıyıcı gövde 25Ø olup tamamen paslanmaz ve eğilmez özelliktedir. Ürünün ayak bölümü alüminyum profil ve elektrostatik boya ile kaplıdır. Ürün 30 Kg taşıma kapasitesine sahip olup 360⁰ dönebilen tekerlekleriyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İnfizyon taşıyıcılarımız modellerine göre  monitör taşımayada elverişlidir. Detaylı bilgi için ürünün detay sayfasına gidebilirsiniz. 

infizyon taşıyıcı

Eskabo

Eskabo sağlık personelinin çalışmalarında en sık ihtiyaç duyulan medikal ürünlerin başında gelmektedir.  Sağlık çalışanlarına büyük kolaylık sağlamaktadır ve hastaların  muayene masasına erişimini de kolaylaştırmaktadır. Ürettiğimiz ürünler Metal boru iskelete sahip olup iki basamaktan oluşmaktadır. Ürettiğimiz modellerin gövdesi isteğe göre çelik krom veya aleminyum  malzeme kullanılmaktadır. Ürün basamakları ise ister ahşap malzeme isterseniz plastik ve verzalit kullanılarak üretilebilmektedir. Son derece dayanıklı ve sağlıklı olan bu ürün uzun yıllar kullanım olanağı tanımaktadır. Metal olan ürünlerimiz elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Kesinlikle  paslanma veya küflenme gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.  Eskabo nemli bir bez yardımı ile silinerek çok kolay temizlenebilmektedir. Basamak kısmında isteğe göre  ahşap veya verzalit kullanılmış olan ürünlerde asla kabarma veya şişme olmaz.  Eskabonun  ayaklarında plastik tapalı kapaklar bulunur. Plastik kapaklar ürünün kullanım esnasında zemini çizmesini veya zemine zarar vermesini önlemektedir. En çok istenilen genel ölçüler ise  en 400 mm, boy 480 mm, yükseklik  420 milimetre şeklindedir.  Tümüyle  hafif malzemeler kullanılarak üretilmiş olması, kolayca  taşınabilmesine olanak sağlar. Eskaboya ihtiyaç duyulmadığı veya kullanılmadığı durumlarda muayene masalarının altında da çok rahatça  konumlandırılabilir.

eskabo

İlaç Dağıtım Arabası

 İlaç Dağıtım Arabası darbe ve çarpmalara karşı dayanıklıdır. Genel olarak ana gövde tek parça halinde Polietilen malzemeden imal edilmiştir ve  modellerimizim çoğunlukla beş çekmecesi vardır; birinci, ikinci ve üçüncü çekmeceler ilaçların konulması, dördüncü ve beşinci çekmeceler daha büyük tıbbi malzemelerin  konulabileceği şekilde dizayn edilmiştir ancak gerek ana gövde gerekse çekmecelerin sayısı ürün modeline göre  farklılık gösterir.

Tüm modellerimizin çekmeceleri teleskopik ray sistemi ile çalışmakta olup tüm çekmecelerin tek bir yerden kilitlenebildiği merkezi bir kilit sistemi sistemide mevcuttur.

Bütün çekmecelerin içinde istenen ölçüde ayarlanabilir ayraçlar bulunmaktadır.

En üst iki sıra çekmece blok olarak hazırlanmıştır ve bu blok çekmece 10 adet ilaç gözüne sahiptir. Ürünün  yan tarafında açıkta kalabilecek tıbbi malzeme konulabileceği iki adet göz mevcuttur. Arka tarafında (opsiyonel) CPR Tahtası, Oksijen tüpü koyma yeri mevcuttur.

Ürünümüzün üst tablasının altında “hemşire yazı paneli”  sehpası mevcuttur vede üstüne opsiyonel olarak bir adet paslanmaz çelik serum askısı ve bir adet defibrilatör takılabilir.

Aracın yan tarafında bir adet atık kovası isteğe göre takılabilmektedir.

İki adet frenli, iki adet frensiz dört tekerleği mevcuttur antibakteriyel elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.

İlaç dağıtım arabası

Kirli Temiz Çamaşır Arabası

360 derece dönebilen dört adet tekerlekleği  ve temiz çamaşırlar için metal raf bulunmaktadır. Tüm metal aksamı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır ve gerek ana gövde gerekse çekmecelerin sayısı ürün modeline göre  farklılık gösterir. İki adet frenli, iki adet frensiz dört tekerleği mevcuttur antibakteriyel elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Detaylı bilgi için ürünün detay sayfasına gidebilirsiniz. 

kirli temiz çamaşır arabası

İlaç Dolabı 

 Paslanmaya karşı fosfat kaplandıktan sonra elektrostatik toz boya
ile boyanmış metal gövde. Kilitlenebilir dolap kapakları. Dört adet yüksekliği ayarlanabilir raf sistemi. 50 mm çapında tekerleklerle istenilen yere kolaylıkla taşınır, 2’si fren
mekanizmalı tekerlekler sayesinde konumu sabitlenir. Detaylı bilgi için ürünün detay sayfasına gidebilirsiniz. 

Soyunma ve Elbise Dolabı

Üretmekte Olduğumuz Soyunma dolaplarının tek ve çift kişilik iki ayrı modeli bulunmaktadır. Kolay temizlenebilir, yonga levha üzeri melamin kaplama gövdesi ve içerisinde  kullanışlı raf sistemi ile dayanıklı elbise askılığı mevcuttur.  Kilit mekanizması  uzun ömürlü kulp ve menteşe sistemi  ve eğimli zeminlere uyum sağlaması için ayarlı alüminyum ayakları sayesinde güven içerisinde kullanabilirsiniz. Opsiyonel olarak  melamin renk seçeneği ve birçok seçenek mevcuttur. Detaylı bilgi için ürünün detay sayfasına gidebilirsiniz.

Soyunma Dolabı

Pansuman Ve Tedavi Arabası

Hijyenik, kolay temizlenebilen, dayanıklı  plastikten tasarlanmış üst platform.  Her iki yanda birer adet dörtlü şeffaf fl exiglastan üretilmiş ilaç kutuları.Sürgülü ABS plastik kaplı ilaç hazırlama rafı.  Kolay temizlenebilen ABS plastikten tasarlanmış serum taşıma gözleri.  Paslanmaz çelik çöp kovası ve pansuman tası.  Yüksekliği ayarlanabilir serum askısı.  Paslanmaya karşı fosfat kaplandıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanmış metal aksam. 100 mm çapında ikisi frenli tekerlek sistemi.

KOMİDİN

 Su ve ısıya dayanıklı, laminant kaplı üst tabla ve kullanışlı çekmece. Uzun ömürlü menteşe ve ray sistemi. Sağlam çekmece ve dolap kulpu.  Yatağın yükseklik ayarına göre yüksekliği ayarlanabilen ve
gerektiğinde gizlenebilen yemek masası. Paslanmaya karşı fosfat kaplandıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanmış metal aksam. 50 mm çapında ikisi frenli tekerlek sistemi.

Komidin

Tüp Taşıma Arabası 

 Tüp Taşıma arabalarımız 5 ve 10 lt. kapasiteli basınçlı gaz tüplerinin güvenle taşınması ve kullanılması için özel olarak dizayn edilmiştir. Ürünlerimizin gövdesi komple paslanmaz çelik malzemeden ve kromdan imal edilmektedir.  Taşıma kolu ve tüp güvenliği için sistemi bulunmaktadır. Ayak kısmı beli alüminyum döküm, devrilmeyi önleyen özel dizaynlı, 360° dönebilen uzun ömürlü tekerlekler mevcuttur.

tüp taşıma arabası

SERUM ASKISI

304 Kalite paslanmaz çelik,İkisi frenli 4 teker veya 5 teker  Hafif sarsıntılarda devrilmesini önleyecek bir tasarıma sahip olan 4 ayaklı serum askısı manuel olarak farklı yüksekliklerde ayarlanabilmektedir. Sağlam ve uzun ömürlü olan serum askısı örümcek formundaki ayakları sayesinde her yöne kolaylıkla hareket ettirilebilir. Yaklaşık olarak 30 kg ağırlığa kadar dayanıklı olan serum askılığı deforme olmadan kullanılabilir. Pürüzsüz yüzeyi serumun ve serum hortumunun zarar görmesini önlemektedir. Teknik Özellikler Serum askısı üst bölümü kromaj kaplıdır. Alt ayak bölümü elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır, paslanmaz. Ürünün ayak bölümünde bulunan dört adet tekerlek 360 derece dönebilmektedir. Basit bir hareket ile serum askısı her yöne çekilebilmektedir. Tekerlekler üzerindeki özel kaplama ürünün hareket halinde çıkardığı sesi en aza indirgemiştir. İstenen boy ayarı kilitli vidalı sistem ile sabitlenebilmektedir. İçe bükümlü serum askısı aparatı hareket halinde serumun askıdan çıkmasını önlemektedir. Askının daire formunda olması sayesinde kolaylıkla serum takılıp çıkarılabilir.

İlaç Ve Tedavi Arabası 

Hijyenik, kolay temizlenebilen, dayanıklı ABS plastikten tasarlanmış üst platform Her iki yanda birer adet dörtlü şeffaf fl exiglastan üretilmiş ilaç kutuları. Sürgülü ABS plastik kaplı ilaç hazırlama rafı.  Kolay temizlenebilen ABS plastikten tasarlanmış serum taşıma gözleri.  Paslanmaz çelik çöp kovası ve pansuman tası. Yüksekliği ayarlanabilir serum askısı. Paslanmaya karşı fosfat kaplandıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanmış metal aksam. 100 mm çapında ikisi frenli tekerlek sistemi

Diğer modelimizin özellikleri ise şu şekildedir 

Kompakt ve Alüminyum malzemeden imal gövde yapısı, Ayraç özelliği 50-100-200 mm yükseklikte ki çekmecileri 3-4-5-6-7-8-9-12 bölüme ayrılabilir. ABS plastik malzemeden üretilmiş üst tabla, 5 adet çekmece, 125 mm çapında 4 adet teker, İki teker üzerinde mandal şeklinde ayak ile kullanılabilen fren sistemi, Tek yan tarafta ilaç şişesi taşıma amaçlı açık raf, Üstte 2 sıra halinde ilaç saklama kutuları, Çöp Kovası, Çarpmaları önlemek amaçlı koruyucu tamponlar,

pansuman ve tedavi arabası 2

Paravan

Katlanabilir kanat sistemi sayesinde dar alanlarda kullanım kolaylığı. Sökülüp takılabilen ve yıkanabilir özel perde. Teker sistemi sayesinde yan kanatlar rahat bir şekilde hareket ettirilebilir. Uzun ömürlü, sağlam konstrüksiyon. Paslanmaya karşı fosfat kaplandıktan sonra elektrostatik toz boya
ile boyanmış metal aksam.

paravan

Hastahane Ekipmanları

Back To Top
Ara