Yükleniyor
skip to Main Content

Amfi Sıraları Üretimimiz  2li  3 lü ve  4 lü gruplar halindedir.

Ahşap Papel: Çeşitli kalınlık ve cinsteki tomrukların soyma makinelerinde soyularak ince levhalar haline getirilmesi ve bu levhaların tutkallanarak özel kalıplarda elektrik frekansı ile preslenerek şekillendirilmesi sonucu üretilmiş malzemedir.

KA250 İkili Amfi Sırası : Amfi Sırasının ölçüleri 40 x 100 x 75 cm. Sıra tablası 30 mm yonga levha ve üzeri laminant kaplamadır. Kitaplık kısmı 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı veya 5 mm transmisyon sepet olarak üretilmektedir.(isteğe göre değişebilir)  Taşıyıcı aksam 35 x 70 x 2 mm kalınlığında oval profilden imal edilmiştir. Oturma yeri ara bağlantı 30 x 40 x 2 mm kalınlığında imal edilmiştir. Oturma ve yaslanma yeri laminant kaplı 10 mm ahşap papel olarak imal edilmiştir.

Oturak kısmı ağırlık merkezli sistem ile açılır kapanır olması sağlanmıştır. İsteğe bağlı olarak papel oturak ve sırtlık vernik boyalı veya suni deri döşeme kaplı olarak üretilebilir. Metal aksam elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır.

KA350 Üçlü Amfi Sırası : Amfi Sırasının ölçüsü 40 x 145 x 75 cm. Sıra tablası 30 mm yonga ve levha üzeri laminant kaplamadır. Kitaplık kısmı 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı veya 5 mm transmisyon sepet olarak üretilmektedir. (isteğe göre değişebilir)  Taşıyıcı aksam 35x70x2 mm kalınlığında oval profilden imal edilmiştir.

Oturma yeri ara bağlantı 30 x 40 x 2 mm kalınlığında imal edilmiştir. Oturma ve yaslanma yeri laminant kaplı 10 mm ahşap papel olarak imal edilmiştir. Oturak kısmı ağırlık merkezli sistem ile açılır kapanır olması sağlanmıştır. İsteğe bağlı olarak papel oturak ve sırtlık vernik boyalı veya suni deri döşeme kaplı olarak üretilebilir. Metal aksam elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır.

KA150 Dörtlü Amfi Sırası : Amfi sırasının öçüsü 40 x 195 x 75 cm. Sıra tablası 30 mm yonga levha ve üzeri laminant kaplamadır. Kitaplık kısmı 18 mm yonga levha üzeri melamin kaplı veya 5 mm transmisyon sepet olarak üretilmektedir.(isteğe göre değişebilir)  Taşıyıcı aksam 35 x 70 x 2 mm kalınlığında oval profilden imal edilmiştir.

Oturma yeri ara bağlantı 30x40x2 mm kalınlığında imal edilmiştir. Oturma ve yaslanma yeri laminant kaplı 10 mm ahşap papel olarak imal edilmiştir. Oturak kısmı ağırlık merkezli sistem ile açılır kapanır olması sağlanmıştır. İsteğe bağlı olarak papel oturak ve sırtlık vernik boyalı veya suni deri döşeme
kaplı olarak üretilebilir. Metal aksam elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır.

Ahşap Papeller isteğe göre werzalit ve diğer materyaller ile yapılabilmektedir.

Werzalit modelleri ve renkleri için https://www.gentas.com.tr/ adresini ziyaret edebilirisniz.

amfi sıraları 2 li grup
amfi sıraları 2 li grup
amfi sıraları 3 lü grup
amfi sıraları 4 lü grup
amfi sıraları
amfi sıraları
amfi sırası
amfi koltukları
amfi sıraları 2 li grupamfi sıraları 3 lü grupamfi sıraları 4 lü grupamfi sıralarıamfi sıralarıamfi sırasıamfi koltukları

Anaokulu Sınıfları için özellikler

Öğrencinin Boyutu: 108-121cm
Masa Yüksekliği: 53cm
Oturma Yüksekliği:31cm

İlkokul Sınıfları için özellikler

Öğrencinin Boyutu: 119-142cm
Masa Yüksekliği: 68cm
Oturma Yüksekliği: 39cm

Ortaokul için özellikler

Öğrencinin Boyutu: 146-176cm
Masa Yüksekliği: 71cm
Oturma Yüksekliği: 43cm

Lise için özellikler

Öğrencinin Boyutu: 159-188cm
Masa Yüksekliği: 76cm
Oturma Yüksekliği: 46cm

AMFİ ve Derslik

Amfi Sıraları

amfi sıraları 2 li grup
Back To Top
Ara